POTOCKI POTOCKI Klassiska svarta Airah stövlar på hög klack
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: POTOCKI Klassiska svarta Airah stövlar på hög klack
Upptäck elegans och komfort i klassiska Black Airah högklackade ankelboots från POTOCKI! Dessa snygga ankelboots är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter mode och komfort att bära. Tillverkade av ekologiskt läder av högsta kvalitet, de utmärker sig inte bara av sin estetik, utan också av sin hållbarhet.
Denna modell kännetecknas av en spetsig tå, vilket tillför ädelhet och elegans till den. Tack vare dragkedjan går det snabbt och smidigt att ta av och på kängorna. En massiv 7,5 cm hög klack säkerställer stabilitet och komfort vid varje steg, även under en lång dag.
Insidan av stövlarna är isolerade med en skofilt, vilket gör dem perfekta för kallare dagar och erbjuder värme och komfort. Ankelhöjden tillför elegans och skyddar samtidigt dina fötter, vilket gör att du kan röra dig fritt.
Oavsett tillfälle kommer dessa svarta ankelboots att fungera bra med både vardagsstyling och kvällsutflykter. Deras universella färg och klassiska design är lätta att matcha till olika outfits.
Missa inte tillfället och beställ dina POTOCKI-stövlar innan de försvinner! Kom ihåg att kontrollera storlekstabellen innan du köper för att passa modellen perfekt till dina fötter. Njut av moderiktiga och bekväma skor varje dag!
- Producent: POTOCKI
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor POTOCKI
- Ytterligare egenskaper: brist
- Producentkod: 21-12044
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Innersula: Övrig
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: Stövlar
- Näsan: spets
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: posta
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 7.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.