Show It Show It Klassiska stövlar på stolpen svart

Otillgänglig produkt ;(

**Classic Show It högklackade ankelstövlar – elegans och komfort i ett**

Upptäck charmiga Show It-stövlar som passar in i alla stilar och ger dem en unik karaktär. Dessa klassiska svarta stövlar är ett förslag för kvinnor som vill betona sin femininitet och sexappeal. En hög 9-centimeters klack i kombination med dekorativa silverspännen gör dessa skor inte bara eleganta utan också spännande.

Dessa stövlar är gjorda av ekologiskt läder och är synonymt med komfort och stil. Tack vare den varma pälsen och skofiltsinsatsen är det ett rent nöje att bära dem, även under kallare dagar. Sulan med slitbana, gjord av plast, ger utmärkt grepp och komfort under gång.

Black Show It stövletter passar bra till både jeans och eleganta klänningar, vilket gör dem till det perfekta valet för alla tillfällen – från vardagspromenader till kvällsutflykter och fester. Dragkedjan gör dem lätta att ta av och på, vilket dessutom påverkar deras funktionalitet.

Tack vare sin klassiska design kommer dessa stövlar att förbli en fashionabel accent i din garderob under många säsonger. Välj elegans och komfort med Show It högklackade ankelboots - det perfekta valet för varje moderiktig kvinna!

  • Innersula: Tyg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Höjd: för fotleden
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 9.0
  • Typ av häl: Posta
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Yttre material: Övrig
  • Uppvärmning: Ja
  • Näsan: Runda
  • Lås: på låset
  • Samling: MÖJLIGA SKOR

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
Exemplarisk transaktion, bra skor. Tack, vänliga hälsningar och jag rekommenderar uppriktigt.