PG1 PG1 Klassiska sportskor för kvinnor på Wedge Grå Advanced silver-
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: PG1 Klassiska sportskor för kvinnor på Wedge Grå Advanced silver-
Vi presenterar klassiska damsportskor från märket PG1, som kombinerar stil och komfort. Dessa eleganta grå och silverskor är gjorda av luftigt tyg och högkvalitativt ekologiskt läder. Deras moderna design berikas av ett spegelelement på plattformen, vilket ger karaktär och ett iögonfallande utseende.
Skorna är monterade på en bekväm, låg plattform med en höjd av 4,5 cm, vilket dessutom säkerställer komforten att bära under vardagliga aktiviteter. Den halkfria gummisulan garanterar stabilitet på olika ytor, och den uttagbara tygsulan ökar användarkomforten. Modellen knyts med platta snören, vilket möjliggör en perfekt passform till foten.
Tack vare öglan baktill är det extremt enkelt att ta på och av skorna. Den klassiska, runda tån och låga profilen på ovandelen (7,5 cm) gör modellen perfekt att kombinera med olika stilar.
Upptäck komforten och elegansen som erbjuds av PG1 Women's Classic Wedge Sports Shoes idag. Tillgängliga i ett brett utbud av storlekar gör de att du kan hitta en perfekt passform, och deras aztekiska mönster kommer att berika din garderob för höst-vintersäsongen. Kolla även in andra modeller från KeeShoes-kollektionen och skapa oförglömliga stilar!
- Schakthöjd: 7,5 cm
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Uppvärmning: Nej
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Lås: snörda
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: silver- , grå
- Modell: Klassiska sportskor för kvinnor
- Näsan: runda
- Fetma: G.
- Höjd: låg
- Dominant mönster: aztec
- Typ av häl: plattform
- hälhöjd (cm): 4,5 cm
- Axelhöjd (cm): 7,5 cm
- Plattform/sula (cm): 2,5
- Enda material: Gummi
Tack för att du har lagt till en kommentar.