Super Me Super Me Killårstövlar brun

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar bruna over-the-knee boots från Super Me, som perfekt kombinerar elegans med moderiktig design. Dessa unika skor, gjorda av ekologisk mocka, kännetecknas av en hög kil på 10 cm, som optiskt förlänger och smalnar benen, samtidigt som det ger varje kvinna självförtroende.

Dessa stövlar kännetecknas av ett klassiskt, tidlöst snitt som perfekt passar de senaste modetrenderna. Det finns en subtil dekorativ slips på baksidan som ger dem en unik karaktär. Tack vare isoleringen med en skofilt kommer dessa skor att vara ett perfekt val för kallare höstdagar, vilket ger komfort och värme.

Super Me musketörstövlar är perfekta för både vardagsstyling och speciella tillfällen. Deras eleganta snitt framhäver varje outfit perfekt, vilket gör dem till ett perfekt komplement till din garderob. Tillgängliga i storlekarna 36 till 41, i en nyans av brunt med khaki, kommer dessa skor att bli ett favoritplagg i din garderob.

Tack vare ett innovativt förhållningssätt till design kombinerar dessa stövlar stil, komfort och funktionalitet. Snören och dragkedja gör det enkelt att ta av och på, och den runda tån ger en klassisk look. Välj Super Me-stövlar och njut av moderiktiga och bekväma skor i alla situationer!

  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Schakthöjd: Ovanför knät
  • Typ av häl: Buskin
  • Innersula: Tyg
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Uppvärmning: Ja
  • Samling: MÖJLIGA SKOR
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 10.0
  • Lås: snörda , låsa
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: Runda
  • Färg: Brun

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|