Kaniowski Kaniowski 0707 pumpar sista paret röd blå brun

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi erbjuder dig unika pumpar av Kaniowski-modell. 0707, som kombinerar modern design, elegans och oöverträffad användarkomfort. Dessa vackra skor finns i fyra moderiktiga färger: röd, blå, brun och beige, vilket gör dem lätta att matcha till vilken stil som helst.

Kaniowski-pumparna är helt gjorda av naturligt läder och är inte bara estetiska utan också praktiska. Klackhöjden på 8 cm tillför elegans, och deras klassiska, släta utseende gör dem perfekta för en mängd olika tillfällen - från vardagsutflykter till mer formella evenemang.

En ytterligare fördel med pumparna är läderinnersulan, som säkerställer komfort under hela dagen. Typen av häl - stilett, lägger inte bara charm, men också optiskt slimmar figuren.

Dessa pumps är ett perfekt val för varje kvinna som värdesätter kombinationen av elegans och komfort. Det här är de sista bitarna till ett mycket attraktivt pris, så missa inte chansen att få denna unika skor!

  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Naturläder
  • Yttre material: Naturläder
  • Typ av häl: Stift
  • Färg: Röd , blå , brun, beige
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 8.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.
|
Transaktionen lyckades. Jag rekomenderar.