K-swiss K-Swiss SI-18 Rival skor 08531-101 vit
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: K-Swiss SI-18 Rival skor 08531-101 vit
Här är de snygga mäns sneakers K-Swiss Si-18-rival 08531-101 i en elegant vit färg, som säkert kommer att tilltala älskare av 80- och 90-talets klassiker. Dessa skor är en kombination av modernitet med retrostil, idealisk för både stadsbeläggningar och varje dag.
Tillverkad av högkvalitativt naturläder och tyg erbjuder de inte bara ett estetiskt utseende utan också hållbarhet. Dessutom ger EVA -skummet som används utmärkt dämpning, vilket översätter till att bära komfort under dagen. K-Swiss Si-18-rivaliserande skor har utformats med andningsförmåga, vilket gör att fötterna förblir fräscha och torra även på varmare dagar.
Tack vare det snörda fästet kan de enkelt anpassas till individuella behov, och deras unisex -karaktär gör dem lämpliga för alla. Uppsättningen inkluderar den ursprungliga förpackningen av tillverkaren, vilket gör dem till en idealisk lösning för en gåva.
Om du letar efter skor som kombinerar komfort, stil och funktionalitet, välj K-Swiss Si-18 rival 08531-101 Shoes-It's A hit!
- Producent: K-swiss
- Relaterade kategorier: Sport > Sport > Turism > Skor K-swiss
- Producentkod: BM212120
- Färg: Vit
- Modell: K-Swiss SI-18 Rival skor
- Yttre material: naturläder , tyg
- Lås: snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.