Inello JJ06P Svarta arbetare med ficka - Inello

Produkten är inte tillgänglig ;(

Arbetare med den svarta JJ06P Black Pocket från Inello är en perfekt kombination av mode och komfort, som säkert kommer att hitta många supportrar. Dessa snygga kvinnors stövlar kännetecknas av klassisk snörning, vilket gör att de perfekt kan matcha foten. Dessutom placerades en dragkedja på sidan av den övre, vilket gör det lättare att ta på sig och ta bort skor.

Arbetarnas svarta färg gör dem extremt mångsidiga och matchar både vardagliga och mer eleganta stiliseringar. De är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och garanterar inte bara hållbarhet utan också en snygg look. Dessutom är skorna inre fodrade med delikat päls, som ger värme och komfort att bära, särskilt på svalare dagar.

Ytterligare information:

- hälhöjden är 4,5 cm, vilket ger subtil charm och elegans.

- Höjden på sulan är 2 cm, vilket säkerställer stabilitet när man går.

Arbetare med JJ06P Black Pocket till måste-ha i varje kvinnlig garderob. Deras ursprungliga förpackningar gör dem också till en idealisk presentidé. Missa inte möjligheten att lägga till dem i din samling!

  • Producentkod: BM206217
  • Färg: svart
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Klack / plattformshöjd: 4.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|