Jezzi Jezzi Isolerade stövlar med platt klack med dekorativt spänne, svart Leatharia

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck komforten och stilen med isolerade Jezzi -kosackar! Dessa eleganta skor, inbäddade i en platt kaj med en höjd av 3 cm, är den perfekta lösningen för svalare dagar. Den övre som når hälften av kalven av högkvalitativt ekologiskt läder gör att dessa stövlar ser bra ut i någon stilisering, både avslappnad och mer elegant.

Stövlarna är designade för oavbruten komfort och är isolerade med en interiör med en skorfilt, som säkerställer värme under dagen. En rund näsa och ett dekorativt spänne med ränder ger dem en unik karaktär, vilket gör dem till ett fashionabelt tillskott till din garderob.

Den övre 18,5 cm breda och 35 cm höga gör att stövlar anpassas perfekt till benen, och blixtlåset tillåter enkelt att sätta på och ta fart. Dessutom ger en platt häl komfort under långa promenader eller uppgifter i vardagen.

Stövlar finns i en klassisk, svart färgversion, vilket innebär att de matchar olika uppsättningar från kjolar till byxor. Välj din storlek, styrd av storlekstabellen och gör dig redo att skapa oförglömliga stiliseringar med Jezzi -kosackar. Dessa fashionabla officerare är en kombination av funktionalitet och elegans som kommer att betona din unika stil.

  • Axelhöjd (cm): 35
  • Axelbredd (cm): 18,5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: ASA62-112 SVART
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Isolerade stövlar
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: tyg
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Lås: på låset
  • hälhöjd (cm): 3

Tack för att du lägger till din kommentar.

|