News News Isolerade stövlar för damer med kil 5029, röd
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: News Isolerade stövlar för damer med kil 5029, röd
Här är fashionabla och praktiska kvinnors isolerade 5029 kvinnors nyheter i en intensiv röd färg, vilket säkert kommer att locka uppmärksamheten hos varje älskare av eleganta lösningar. Dessa unika snöstövlar har utformats för kvinnor som värderar både komfort och estetik.
Stövlar är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder och textilmaterial, vilket ger dem inte bara genom elegant utseende, utan också ökat motstånd mot blötläggning. Tack vare den fasta, tjocka sulan som isolerar från kylan kan du njuta av vinterns rytm utan att oroa dig för kalla fötter. Stövlarna är isolerat med mjuk päls, vilket ger en känsla av trevlig värme även på de kallaste dagarna.
Denna modell kännetecknas av en 5 cm hög brännskada, vilket ger några centimeter hög, samtidigt som man säkerställer stabilitet när man går. Kopplingsfästet gör det lättare att ta på sig och ta av, vilket gör dem ännu mer praktiska.
Nyhetsstövlarna 5029 är ett bra val för kvinnor som vill kombinera fashionabla design med funktionalitet. Perfekt för kalla dagar kommer de att arbeta i vardagliga stiliseringar samt mer eleganta kombinationer. Tack vare den ursprungliga förpackningen från tillverkaren är de också en bra presentidé. Vänta inte, lägg till lite färg till din vintergarderob med dessa unika stövlar!
- Ytterligare egenskaper: päls
- Producentkod: BM213372
- Färg: Röd
- Modell: Nyheter wedge ankelboots 50
- Uppvärmning: Ja
- Klack / plattformshöjd: 5.0
- Innersula: tyg
- Yttre material: syntetisk
- Höjd: hög
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.