Inna marka Isolerade damstövlar med svart tårtdekoration

57,22

Isolerade damstövlar med dekoration, svarta 

Berika din höst-vintergarderob med extremt snygga isolerade stövlar som kombinerar komfort och moderiktig design. Denna modell väcker uppmärksamhet med sin dekorerade ovandel, som är effektivt dekorerad med strass och strass, vilket ger en elegant look till helheten. Svarta ankelboots är ett mångsidigt val som passar perfekt in i en mängd olika stilar - både med byxor och kjolar.

Praktiskt är deras nästa fördel - knäppta med dragkedja är de lätta att ta på och av. Den isolerade interiören gjord av en skofilt säkerställer termisk komfort under kallare dagar, vilket gör den till en idealisk lösning för höst och vinter.

Stövlarna har en skafthöjd på 16 cm och en platt klack på 4,5 cm, vilket gör dem bekväma att ha på sig under lång tid. Bredden på ovandelen är 10,5 cm, vilket gör att den kan anpassas efter individuella behov.

Tack vare materialen som används - yttertyget och sulans material är stövlarna både snygga och slitstarka. Modellen med isolerade damstövlar med dekoration är ett förslag som kombinerar mode med komfort, och deras universella svarta färg gör att de matchar nästan vilken stil som helst!

Välj din perfekta storlek med hjälp av tabellen för att njuta av extraordinär komfort och snygg look hela hösten och vintern!

  • Axelhöjd (cm): 16
  • Axelbredd (cm): 10,5
  • Ytterligare egenskaper: strass , strålar
  • Producentkod: HB-277 SVART
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Modell: Isolerade damstövlar med dekoration
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • Klack / plattformshöjd: 4.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|