Inna marka Isolerade ankelstövlar för barn med nalle och dragkedja, Black Enchanta svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Isolerade lackerade barnstövlar med ett svart enchanta slott är ett utmärkt val för små fashionistas som vill se snygga ut och trender även på kalla dagar. Dessa stövlar är gjorda av högkvalitativa ekoläder och kombinerar elegans med funktionalitet.

Tack vare blixtlåsfästning och ytterligare snörning erbjuder de en perfekt passform, vilket är särskilt viktigt under intensiv användning av barn. Dekorativa stift i form av en nallebjörn tillsätt skor och karaktär, vilket gör dem till ett favoritelement i varje flickas garderob.

Stövlarna är isolerat med mjuk päls, vilket säkerställer inte bara komfort, utan också varm under vintervandringar. En platt häl med en höjd av 1,5 cm och en låg övre del, som är 8 cm i storlek 19, garanterar komfort och rörelsefrihet.

Stövlar finns i olika storlekar, vilket gör att du perfekt kan matcha barnets fot. Det är värt att uppmärksamma storlekstabellen för att välja rätt version för ditt barn. Svart i kombination med gyllene accenter gör stövlarna inte bara praktiska, utan också mycket snygga.

Invester i elegansen och komforten hos ditt barn på kalla dagar med isolerade lackerade barnskor med en svart enchanta slott nallebjörn - idealiska följeslagare för vinteräventyr!

  • Innersula: Isolerad, päls
  • Lås: Snörning, dragkedja
  • Yttre material: Plast
  • Typ av häl: Platt häl
  • hälhöjd (cm): 1,5
  • Axelhöjd (cm): 8 cm för storlek 19
  • Axelbredd (cm): 5,5 cm för storlek 19
  • Uppvärmning: Ja
  • Producentkod: 20326-1B/2B/3B SVART
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: gyllene

Tack för att du lägger till din kommentar.

|