Inna marka Isabelle Black Fringed Booties svart

Otillgänglig produkt ;(

Svarta högklackade ankelstövlar med fransar från Isabelle är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter både stil och komfort. Dessa eleganta höga stövlar, gjorda av mjukt tyg som imiterar mocka, kännetecknas av sin klassiska svarta färg, som passar perfekt in i modetrender.

Hälhöjden på 8 cm säkerställer en optimal längd som subtilt framhäver benen, samtidigt som den erbjuder komfort tack vare den stabila strukturen. Blockhälen och den profilerade sulan med slitbana garanterar säkerhet vid gång, även på hala underlag.

En original accent är de dekorativa fransarna som ger karaktär till skorna och gör dem till ett perfekt komplement till avslappnade stilar. Tack vare slip-on-formen går det snabbt och bekvämt att ta på och av stövlarna.

Dessa ankelboots matchar både vardagskläder och mer eleganta tillfällen. De är gjorda av ekologiskt mockaläder och är inte bara snygga utan också miljövänliga.

Svarta högklackade ankelstövlar med fransar från Isabelle är ett måste för varje fashionabel kvinna som vill se och känna sig speciell. De kommer säkert att vara ett perfekt komplement till din garderob!

  • Ytterligare egenskaper: frans
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Näsan: Runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Typ av häl: Posta
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 8.0
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • Producentkod: BM63748

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|