Seastar Seastar Högklackat mocka med volang svart

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar Seastar Suede High Heels med volanger i en elegant svart färg, som är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter både stil och komfort. Dessa unika pumps är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder, vilket gör dem både miljövänliga och mycket hållbara.

Deras höga, smala 10 cm höga klack ger inte bara några centimeters höjd utan gör också figuren smalare, vilket gör benen optiskt längre. Den sensuella designen med volang ger skorna en unik karaktär som perfekt matchar de senaste modetrenderna.

Tack vare slip-on-fästet är det extremt enkelt att sätta på och ta av pumparna, vilket ger frihet att använda både på daglig basis och under mer formella tillfällen. En innersula gjord av ett annat material garanterar komfort att bära hela dagen, vilket gör dem till ett idealiskt val både för arbete och utekvällar.

Seastar Suede High Heels med volanger är en kombination av elegans och modernitet som säkerligen kommer att komplettera alla kvinnors garderob. Välj dem och känn dig speciell i varje situation!

  • Färg: svart
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Lås: glida på
  • Typ av häl: Stift
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 10.0

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
Jag rekommenderar vackra skor och professionell service