GOE Högklackade ankelstövlar i naturläder GOE OO2N4166-W2 Svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Stövlar på det naturliga läderpostet Goe OO2N4166-W2 i svart är ett utmärkt val för kvinnor som värderar elegans och bekvämlighet dagligen. Dessa släta stövlar är gjorda av högkvalitativa naturläder och kombinerar modern design och funktionalitet, vilket gör dem perfekta skor på svalare dagar.

Beläget på en 9,5 cm hög klack på en stabil bar, med en extra plattform framtill, ger de tröst när de bär, utan att ge upp ett snyggt utseende. Modellen är fäst med en blixtlås, vilket gör det lättare att ta på sig, och försiktigt uppvärmning med en skorfilt innebär att stövlarna kommer att vara perfekta även på kallare dagar.

Den övre höjden på 13,5 cm och en bredd på 11,5 cm gör att stövlarna fastnar fint till vristen och lägger till stil till stilisering. En rund näsa och brist på mönster gör dem universella skor, som lätt kan kombineras med både vardagliga och mer eleganta kläder.

GoE OO2N4166-W2-stövlar finns i storlekar från 36 till 40, med exakta dimensioner, vilket underlättar valet av lämplig modell. De erbjuds i tillverkarens ursprungliga låda och är den perfekta gåvan för varje älskare av fashionabla och bekväma skor.

Välj stövlar på Goe Natural Leather Post och betona din unika stil både dagligen och vid speciella tillfällen!

  • Plattform/sula (cm): 3
  • Axelhöjd (cm): 13,5
  • Axelbredd (cm): 11,5
  • Producentkod: OO2N4166-W2
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Modell: Högklackade ankelboots gjorda av naturligt läder
  • Klack / plattformshöjd: 9.5
  • Lås: på låset
  • hälhöjd (cm): 9,5
  • Ytterligare egenskaper: brist

Tack för att du lägger till din kommentar.

|