PG1 PG1 Höga stövlar för kvinnor med blå Alisa-prydnader
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: PG1 Höga stövlar för kvinnor med blå Alisa-prydnader
Vi presenterar de unika PG1 High Boots för kvinnor med dekorationer i blått, modell Alisa. Dessa fashionabla stövlar är den perfekta kombinationen av komfort och stil som perfekt kommer att komplettera din vintergarderob.
Stövlarna är gjorda av högkvalitativt ekoläder och är inte bara eleganta utan också miljövänliga. En dragkedja på insidan och en dekorativ yttre dragkedja ger karaktär och ett unikt utseende. Dessutom gör en dekorativ remsa dem ännu mer unika.
Stövlarnas insida är isolerad med en skofilt, vilket garanterar komfort och värme under kallare dagar. De har en platt 2,5 cm hög klack och en halkfri sula, vilket säkerställer stabilitet vid varje steg. Den övre bredden på 15,5 cm och den övre höjden på 15 cm gör att stövlarna ser vackra ut på benet.
Det är värt att notera att numreringen av dessa stövlar är överskattad - för att säkerställa en bra passform är det värt att följa storlekstabellen och överväga att köpa en mindre storlek.
Alisa-modellen från KeeShoes-kollektionen är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter stil och komfort. Tack vare sin enkla design, utan tydliga dekorationer, kommer stövlarna perfekt att matcha en mängd olika stilar, både avslappnade och mer eleganta.
Vänta inte längre! Investera i PG1 Höga stövlar för kvinnor med dekorationer och njut av det fashionabla utseendet och komforten varje dag!
- Samling: KeeShoes
- Färg: blå
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: konstgjort läder
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Axelbredd: 15.5
- Schakthöjd: 15
- Klack / plattformshöjd: 2.5
- Ytterligare egenskaper: strålar
- Innersula: tyg
- Näsan: runda
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
Tack för att du har lagt till en kommentar.