Inna marka Höga sneakers Konwers DD52 Svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Höga sneakers Konwers DD52 Svart
Konwers DD52 Black High Sneakers är ett idealiskt erbjudande för personer som letar efter moderiktiga och snygga vardagsskor. Tillverkade av behagligt tyg, kombinerar de komfort med originaldesign. Den klassiska svarta färgen passar perfekt till den ljusa, eleganta interiören, vilket ger dem en unik karaktär. Möjligheten att vända interiören utåt gör att du kan personifiera utseendet, vilket är en ytterligare fördel.
Även om sulan är gjord av slitstarkt syntetiskt material, förblir skorna lätta, vilket gör dem till ett utmärkt val för långa promenader. Den runda näsan och den låga plattformen med en höjd på 1,5 cm garanterar komforten att bära, utan att ge avkall på en fashionabel look.
Konwers DD52 Black high-top sneakers är också en praktisk lösning tack vare snörning som möjliggör en perfekt passform till foten. Dessutom ger gummisulan bra grepp, vilket gör dem till ett utmärkt val för en mängd olika tillfällen.
Dessa sneakers är ett utmärkt val för kvinnor som vill kombinera komfort med moderiktig stil, oavsett årstid. Det är värt att ha dem i din samling för att njuta av deras universella användning i vardagsstyling. Levereras i tillverkarens originalkartong, de är också en bra presentidé.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sneakers > Skor Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: tyg
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 1.5
- Ytterligare egenskaper: brist
- Innersula: tyg
- Höjd: hög
- Dominant mönster: grill
- Lås: snörda
Tack för att du har lagt till en kommentar.