Inna marka Höga plattklackade lårhöga stövlar svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Höga, plattklackade mulor i en elegant svart färg är det perfekta valet för moderna kvinnor som värdesätter både stil och komfort. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt mockaläder imponerar dessa klassiska stövlar med sin enkla design utan mönster, vilket gör dem till ett perfekt komplement till alla stylingar.

Musketörerna kännetecknas av en låg tre centimeters klack, som effektivt kombinerar elegans med bärkomfort. Tack vare pälsisoleringen är de perfekta även under de kallaste dagarna, vilket ger en behaglig känsla av värme. Den höga ovandelen, som når över knäet, ger lite sexappeal och gör att benen ser smalare ut.

Skorna är slip-on med ett extra alternativ för snörning, vilket möjliggör en perfekt passform till benen. Sulan i syntetiskt material garanterar bra grepp och hållbarhet, och den runda tån säkerställer komfort under gång.

Det hela är förpackat i tillverkarens originalkartong, vilket också gör det till en fantastisk presentidé. Tack vare deras universalitet är musketörer från KeeShoes-kollektionen ett måste i varje kvinnas garderob. Vänta inte utan framhäv din elegans och individualitet med dessa unika skor!

  • Innersula: Övrig
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Typ av häl: Platt häl
  • Färg: svart
  • Lås: glida på , snörda , låsa
  • Enda material: syntetisk
  • Samling: KeeShoes
  • Näsan: Runda
  • Schakthöjd: Ovanför knät

Tack för att du lägger till din kommentar.

|