Inna marka Höga klackar med nakna klackar och en svart båge

36,94

Höga klackar med nakna klackar och en svart båge

Ange elegans till din garderob tack vare de ovanliga kvinnors klackar med nakna klackar! Dessa svarta pumpar är en kombination av modern design med en tidlös stil. Tillverkade av textilmaterial av hög kvalitet, de ser extremt attraktiva ut, och deras spetsiga näsa lägger till subtil elegans.

De intriger ditt hjärta, och bågen placerad framtill gör skorna riktigt unika och graciösa. De är perfekta för olika tillfällen - från officiella möten, genom romantiska middagar till kvällsutflykt med vänner.

Höjdhöjden på 8 cm ger dig inte bara ytterligare centimeter utan också förtroende under varje steg. Den ekologiska läderinsatsen och ett bekvämt fästelement i form av en slip -in -struktur gör att ha på sig dessa stift rent nöje. Sulan av hållbar plast och tillverkarens ursprungliga förpackning lägger till hela ytan och kvaliteten.

Kom ihåg att använda storlekstabellen när du väljer storleken för att säkerställa maximal komfort. Höga klackar med bara klackar och en svart båge är det perfekta valet för varje kvinna som värderar stil och komfort i en. Upptäck den nya dimensionen av elegans och låt dessa skor bli en del av din samling!

  • hälhöjd (cm): 8
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: UC-158 svart
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: tyg
  • Näsan: spets
  • Typ av häl: stift
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Klack / plattformshöjd: 8.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|