Polbut Polbut Herrstövlar i läder J35S svart med grått
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 10 - 13 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Polbut Herrstövlar i läder J35S svart med grått
Upptäck den perfekta kombinationen av komfort och stil med Polbut J35S vinterstövlar för män. Dessa eleganta svarta skor med grå accenter är det perfekta valet för män som värdesätter hög kvalitet och moderiktig design. Tillverkade av naturligt läder garanterar de inte bara hållbarhet, utan också utmärkt ventilation, vilket ökar bärkomforten.
Insidan av skorna är fodrad med fårskinn, vilket ger utmärkt isolering, perfekt för kalla vinterdagar. Sulan av högkvalitativt material säkerställer stabilitet och grepp på olika underlag, vilket gör dem till ett praktiskt val för vardagliga utmaningar. Dragkedjan och snörningsinsatserna gör det enkelt att ta på och anpassa skorna efter foten, vilket säkerställer korrekt stabilisering.
Polbut J35S skor är inte bara funktionella utan också eleganta. Du kan bära dem med både avslappnade och mer formella stilar, vilket gör dem till ett universellt garderobsplagg. Kom ihåg att ta hand om dem ordentligt genom att använda polermedel för kornläder och underhållsfetter, så att du kan njuta av dem länge.
Välj Polbut J35S och njut av komfort och stil på vinterdagar!
- Producent: Polbut
- Relaterade kategorier: Män > Herr > Stövlar > Skor Polbut
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Yttre material: naturläder
- Modell: Vinterläderstövlar för män J35S
- Uppvärmning: Ja
- Fetma: G.
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset , snörda
- Innersula: tyg
Tack för att du har lagt till en kommentar.