Rekommenderade artiklar

Polbut Polbut Herrskorskor avslappnad 402 svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck komforten och stilen med Polbut Casual 402 herrläderhalv. Dessa eleganta skor, helt gjorda av naturläder, är en perfekt kombination av komfort och klassiker. Tack vare deras tidlösa snitt blandar skorna sig bra med kombinationer i stil med sportelegans - perfekt för både arbete och för helgen.

Skorna har en spets -up lås, vilket gör att de sätter på dem snabbt och enkla. Rund tå och kontrasterande sömmar ger dem ett karakteristiskt utseende och distinkt stil. Finns i en klassisk svart färg med ytterligare beige accenter, de låter dig enkelt matcha olika kläder - från jeans till eleganta byxor.

Tillverkad av naturläder anpassas herrskor perfekt till foten, vilket säkerställer maximal bärande komfort. Perfekt för vår- och höstsäsongen, de är ett väsentligt element i varje manlig garderob. Välj Polbut och njut av hög kvalitet, som fångar ögat och garanterar komfort varje dag!

  • Producentkod: 402bk/vara
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: beige
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: runda
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|
|