Inna marka Hernandez grå genombrutna pumpar
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Hernandez grå genombrutna pumpar
Upptäck elegans och komfort i grå genombrutna Hernandez pumps, som perfekt kommer att komplettera alla stylingar. Dessa unika damskor från märket Buty Inna kombinerar modern design med funktionalitet, perfekt för både vardagsbruk och speciella tillfällen.
Pumparna kännetecknas av ett genombrutet mönster som ger dem lätthet och unik charm. Tillverkade av ekologiskt läder ger de inte bara ett moderiktigt utseende, utan tar också hand om vår miljö. Insidan av skorna är färdig med naturligt läder, vilket garanterar komfort hela dagen lång.
Klackhöjden på 4,5 cm och en stabil häl gör pumparna bekväma och ger samtidigt elegans till vilken siluett som helst. Mandelformade tår framhäver den subtila stilen på skorna. Den grå färgen passar bra till olika kombinationer och den bruna plastsulan ger karaktär.
Det är värt att notera att numreringen är låg, så det rekommenderas att välja en storlek större. Pumparna finns i storlekar från 36 till 41, vilket gör att varje kvinna hittar rätt modell för sig själv. Slip-on-fästet gör det lättare att ta av och på skorna, vilket är extremt praktiskt.
Njut av moderiktig stil och komfort i grå genombrutna Hernandez pumps. Detta är ett utmärkt val för kvinnor som vill se eleganta ut och känna sig bekväma.
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: öppet
- Samling: KeeShoes
- Färg: grå
- Färg på sulan: Brun
- Enda material: Plast
- Innersula: naturläder
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: GD-BM-49
- Näsan: mandel
- Typ av häl: posta
- Fetma: G.
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
Tack för att du har lagt till en kommentar.