Inna marka Gula pumpar på Strutt -stolpen

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck den unika modellen av Strutt-pumpar i en frestande nyans av gul! Dessa snygga högklackade skor är det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera elegans med komfort. Den unika designen med ett sammanvävt band runt vristen gör Strutt inte bara till en fashionabel accessoar, utan också en garanti för stabilitet och komfort när den bärs.

Ovandeln gjord av högkvalitativt ekologiskt läder med en fashionabel struktur som liknar krokodilskinn drar till sig uppmärksamhet och ger en touch av lyx. Den medelhöga 8 cm hälen framhäver dina ben subtilt samtidigt som den säkerställer tillräcklig komfort, så att du kan njuta av dem hela dagen lång. Det är värt att notera att numreringen av dessa skor är hög, vilket gör att vi rekommenderar att du väljer en mindre storlek.

Strutt pumps finns i storlekarna 36-41, vilket gör att varje kvinna hittar den perfekta modellen för sig själv. Den höga kvaliteten på materialen som dessa skor är gjorda av säkerställer hållbarhet, och den beige plastsulan är inte bara praktisk, utan passar också perfekt med den gula färgen på ovandelen.

Perfekt för vår- och sommardagar, Strutt, innesluten i en elegant låda, är ett perfekt val för alla tillfällen - från vardagsutflykter till mer formella evenemang. Vänta inte längre och lägg till en färgton i din garderob med Strutt pumps!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Vår sommar
  • Färg: gul
  • Färg på sulan: beige
  • Enda material: Plast
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: GG-92P
  • Näsan: spets
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 8
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|