Inna marka Gula pumpar på en stolpe med Dolores ormskinnsmotiv
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Gula pumpar på en stolpe med Dolores ormskinnsmotiv
Lär känna Dolores gula högklackade pumps - ett perfekt val för kvinnor som vill sticka ut på vilken fest som helst! Dessa eleganta skor kombinerar moderiktig design med högkvalitativt utförande. De är gjorda av ekologiskt mockaläder och ser extremt snygga ut i en intensiv, mättad gul färg som perfekt kommer att liva upp varje styling.
Dolores pumps kännetecknas av ett klassiskt snitt som passar perfekt till vår/sommarsäsongens trender. Den 9,5 cm höga blockhälen garanterar stabilitet och komfort, och den runda tån ger dem en subtil charm. En ytterligare fördel är det bekväma spännet, vilket möjliggör en perfekt passform till benet.
Pumpar finns i standardnummer, vilket gör det lättare att välja rätt storlek. Det är också värt att uppmärksamma den beige sulan, som perfekt matchar den gula ovandelen, vilket skapar en harmonisk helhet.
Låt Dolores pumps bli din favoritaccessoar för speciella tillfällen! Eleganta och moderna, de kommer säkert att dra till sig uppmärksamhet och ge dig självförtroende. Välj mode, komfort och kvalitet idag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: Vår sommar
- Färg: gul
- Färg på sulan: beige
- Enda material: Plast
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: 223-SA-2
- Näsan: runda
- Typ av häl: posta
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne
Tack för att du lägger till din kommentar.