Inna marka Guermo Black espadrilles spetsade loafers svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck unik stil och komfort med Guermo Black espadrillemocksin med snörning i en klassisk svart färg. Dessa damskor är det perfekta valet för dagligt bruk, och kombinerar elegans med en avslappnad stil. Användningen av ekologisk mocka ger dem exceptionell delikatess och tar samtidigt hand om miljön.

Guermo Black-modellen kännetecknas av en rundad tå, som tillför charm till den, och en genombruten finish som ger en fläkt av friskhet och lätthet till varje styling. Sulan, avslutad med ett linnesnöre, framhäver deras espadrillekaraktär, och den platta 4,0 cm höga hälen säkerställer komfort även när den bärs under lång tid.

Mockasinerna finns i tillverkarens originalförpackning, vilket gör dem till en idealisk presentidé. Den syntetiska sulan garanterar hållbarhet och stabilitet, och den ekologiska lädersulan säkerställer fotkomfort. Dessa är skor som kommer att vara perfekta för vardagsstyling och ger dem en elegant accent.

Missa inte möjligheten att berika din garderob med dessa extraordinära mockasiner. Skaffa dem idag och njut av komforten och stilen de erbjuder!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 4.0
  • Lås: snörda
  • Ytterligare egenskaper: öppet
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|