inna Inna Gröna sneakers med tjock sula från Amendola
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Inna Gröna sneakers med tjock sula från Amendola
Upptäck unik stil och komfort med gröna Amendola sneakers med tjock sula från varumärket Inna. Dessa damsportskor, modell WX-91, utmärker sig inte bara genom sin fashionabla design, utan också genom sin höga kvalitet på utförande. Tillverkade av ekologiskt läder, de är slitstarka och lätta att rengöra, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk.
Den gröna färgen på både ovandelen och sulan ger dem en fräsch och energisk karaktär, som passar perfekt in i de senaste trenderna. En platt 5,5 cm hög klack och en låg ovandel garanterar komfort under långa promenader, och den runda tån ger subtilitet.
Tack vare standardnumreringen och snörningsstängningen är Amendola sneakers lätta att anpassa till vilken fot som helst, vilket säkerställer perfekt stöd. Gummisulan ger utmärkt grepp, vilket gör dem perfekta för både vardagliga och mer aktiva stilar.
Beställ gröna Amendola sneakers idag och njut av den fashionabla looken och komforten som kommer att följa dig i varje steg! Tillverkarens originalförpackning som du får din nya modell i gör även dessa skor till en bra presentidé.
- Typ av häl: Platt häl
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: grön
- Färg på sulan: grön
- Enda material: Gummi
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: WX-91
- Näsan: runda
- Höjd: låg
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
- Innersula: tyg
Tack för att du har lagt till en kommentar.