Gregors Gregors 577 skor gul vit
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Gregors 577 skor gul vit
Vi erbjuder unika skor från det polska företaget GREGORS, modell wz.577, som njuter av sin ursprungliga design och komfort att bära. Dessa skor är helt gjorda av naturligt läder, vilket säkerställer inte bara hög kvalitet, utan också komfort vid varje steg.
Dessa skor i nyanser av gult, guld och vitt kommer säkerligen att locka uppmärksamhet och bli en intressant accent i vilken styling som helst. Deras klassiska men moderna utseende gör dem perfekta för både vardagliga och mer formella kombinationer.
Hälhöjden på 2 cm gör dem perfekta för långa dagar utan att behöva oroa sig för fottrötthet. Den naturliga läderinsatsen garanterar tillräcklig luftcirkulation, vilket ökar användarkomforten.
GREGORS wz.577 skor är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter kombinationen av stil och komfort. Vänta inte, ta del av detta unika erbjudande till ett FANTASTISKT PRIS och ta hand om dina fötter med skor som passar perfekt till de senaste trenderna!
- Producent: Gregors
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Gregors
- Yttre material: Naturläder
- Innersula: Naturläder
- Dominant mönster: utan mönster
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: gult guld , Vit
- Klack / plattformshöjd: 2.0
Tack för att du har lagt till en kommentar.