Inna marka Gråisolerade stövlar med 1370-5 spänne
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Gråisolerade stövlar med 1370-5 spänne
Upptäck elegans och komfort i grå isolerade stövlar med spänne 1370-5 från Inna Marka. Dessa snygga damskor är perfekta för kallare dagar, tack vare isoleringen som ger värme och komfort.
Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, de ser exceptionellt moderna och moderiktiga ut. Den runda tån och snörning garanterar enkel anpassning till foten, och den övre höjden som når över ankeln och den 4 cm höga plattformen ger elegans till varje styling.
Stövletter dekorerade med strass väcker uppmärksamhet, och deras dämpade grå färg gör att de matchar många outfits – både jeans och klänningar. Den syntetiska sulan ger tillräcklig dragkraft, vilket gör dem till ett idealiskt val för alla årstider.
Förpackade i tillverkarens originalkartong kommer de också att vara en perfekt present till en älskad. Välj komfort och stil med grå isolerade ankelboots med spänne 1370-5 och gör ditt varje ögonblick fullt av modeinspirationer!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Samling: KeeShoes
- Färg: grå
- Lås: snörda
- Ytterligare egenskaper: strålar
- Enda material: syntetisk
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: plattform
- Höjd: för fotleden
- Axelhöjd (cm): 18.0
- Klack / plattformshöjd: 4.0
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.