Inna marka Grafit sneakers med dragkedja grå

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar sneakers med dragkedja i grafit som kombinerar modern design med funktionalitet. Dessa fashionabla damskor kännetecknas av sina eleganta silver och svarta färger, perfekt matchande aktuella modetrender. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, de ser inte bara attraktiva ut utan är också bekväma att bära.

En tjockare gummisula med slitbana ger utmärkt grepp och stabilitet på olika underlag, vilket gör sneakersna perfekta för alla årstider – från en vårpromenad till en höstutflykt. Den höga 3-centimetersplattformen lägger till några centimeters höjd och komfort, vilket gör dem till ett perfekt val för vardagsstyling.

Den unika, dekorativa dragkedjan framtill på skorna gör dem inte bara lättare att ta på, utan utgör också en snygg accent som skiljer dem från andra modeller. Den runda nosen och textilsulan garanterar komfort även när den bärs under långa perioder.

Oavsett tillfälle – det här är sneakers som kommer att framhäva både en sportig och en lite mer elegant stil. De är perfekta för skola, arbete och helgmöten med vänner. Välj grafit sneakers med dragkedja och njut av komforten och den fashionabla looken!

  • Lås: på låset
  • Ytterligare egenskaper: metallisk
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: Runda
  • Höjd: låg
  • Färg: grå
  • Innersula: Tyg
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Yttre material: konstgjort läder

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|