Inna marka Gråa snörklackar från Latvala
- Försändelsen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Gråa snörklackar från Latvala
Gråa högklackat med snörning är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter elegans i kombination med modern stil. Dessa klassiska sandaler är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och imponerar med sin minimalistiska design och unika färg som passar perfekt till en mängd olika stilar.
NF-71P-modellen kännetecknas av en spetsig tå som optiskt förlänger benen, och hälhöjden på 8,5 cm säkerställer en attraktiv look och självförtroende under varje steg. Snörningsfästet ger karaktär och möjliggör anpassning till individuella behov.
Observera att numreringen för dessa skor är liten, så vi rekommenderar att du väljer en storlek större. Sulan av plast garanterar hållbarhet och komfort att bära, och den ekologiska innersulan säkerställer komfort även under långa timmar på resande fot.
Grå högklackat med snörning kommer att vara det perfekta komplementet till både vardagliga och mer eleganta outfits, vilket gör varje stil unik. Dessa skor erbjuds i originaltillverkarens kartong och är ett utmärkt val för alla tillfällen. Berika din garderob med detta viktiga element!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Stövlar Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg på sulan: grå
- Enda material: Plast
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: NF-71P
- Näsan: spets
- Typ av häl: stift
- Klack / plattformshöjd: 8.5
- Lås: snörda
- Producentkod: BM143424
- Samling: Sommar
- Färg: grå
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.