Inna marka Grå sneakers på en tjock Cassadi -sula

Otillgänglig produkt ;(

Lär känna de grå Cassadi sneakers med tjock sula - perfekta skor för varje fashionista! Dessa snygga skor kännetecknas inte bara av deras fashionabla utseende, utan också av komforten att bära. Den tjocka kilformade sulan tillför elegans och framhäver figuren perfekt, vilket gör att benen ser smalare ut.

Sneakersna är slip-on, men har en extra knytband, vilket möjliggör en bättre passform till foten och säkerställer stabilitet under gång. Den grå färgen med delikata accenter av beige, silver och marinblått gör dem lätta att kombinera med olika stilar. Det karakteristiska kamouflageinlägget ovanför tån ger en unik stil som gör att du sticker ut i mängden!

Höjden på skorna är 13,5 cm och plattformen är 5 cm hög, vilket gör dem inte bara moderiktiga, utan också bekväma att ha på sig varje dag. Cassadi sneakers är gjorda av ekologiskt mockaläder, med gummisula och tyginnersula, och kombinerar kvalitet och stil.

Tack vare standardnumreringen är det bara att välja din storlek för att få en perfekt passform. Cassadi sneakers är ett förslag för kvinnor som inte är rädda för modeutmaningar och vill se bra ut i alla situationer.

Förpackade i en originalkartong är dessa sneakers ett utmärkt val för både shopping och att träffa vänner. Vänta inte längre, välj komfort och stil med grå Cassadi sneakers!

  • Höjd: låg
  • Klack / plattformshöjd: 5.0
  • Uppvärmning: Nej
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: grå
  • Färg på sulan: Vit
  • Enda material: gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Modell: XY2639-3
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|