Inna marka Grå platåsneakers från Bélair
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Grå platåsneakers från Bélair
Vi presenterar grå Bélair plattformssneakers - ett perfekt val för älskare av moderiktiga, bekväma lösningar! Dessa sneakers är gjorda av högkvalitativt tyg och kombinerar inte bara stil utan också funktionalitet. Tack vare de platta skosnörena kan du enkelt anpassa dem efter din fot, och den bekväma innersulan i textil garanterar komfort att bära hela dagen.
Den runda tån, förstärkt med ett gummiinlägg, garanterar hållbarhet och skydd, och den ankellånga ovandelen, dekorerad med ömtåliga sömmar, ger karaktär. Sneakersna är monterade på en tjock, 4,5 cm sula, vilket inte bara ser bra ut, utan också ökar komforten när du går.
De matchar perfekt den avslappnade streetwear-stilen, matchande fashionabla jeans och en oversize sweatshirt. Den grå färgen med en vit sula gör dem universella och lätta att kombinera med olika stilar.
Vi uppmuntrar dig att välja din standardstorlek - sneakers finns i antal som motsvarar standardmått. Varje par är förpackade i en originalkartong, vilket också gör dem till en fantastisk present.
Vänta inte! Välj komfort och en moderiktig look med Bélair sneakers!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sneakers > Skor Inna marka
- Färg: grå
- Färg på sulan: Vit
- Enda material: Gummi
- Innersula: tyg
- Yttre material: tyg
- Modell: HF237
- Näsan: runda
- Höjd: låg
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Dominant mönster: Orientalisk
- Lås: snörda
- Samling: Sommar
- Fläckfärg: Vit
- Ytterligare egenskaper: brist
- Producentkod: BM166130
Tack för att du har lagt till en kommentar.