Polbut Polbut Grå mäns sommarskor J53
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 10 - 13 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Polbut Grå mäns sommarskor J53
**Polbut sommarskor för män J53 grå - ett perfekt val för varma dagar**
Letar du efter bekväma och snygga sommarskor? Polbut J53 herrskor i grått är en perfekt lösning för män som värdesätter komfort och elegans i vardagen. Dessa läderskor kombinerar funktionalitet med estetik, vilket gör dem till ett idealiskt alternativ till traditionella sandaler.
**Komfort och ventilation**
Skorna är gjorda av högkvalitativt naturligt läder både på utsidan och insidan, vilket garanterar optimal värmeisolering och komfort att bära hela dagen. Det genombrutna mönstret säkerställer tillräcklig ventilation, vilket är oerhört viktigt under varmare dagar.
**Lätt att köpa och snygg design**
Det innovativa sättet att ta på sig skorna gör det snabbt och bekvämt att ta på dem. Dessutom säkerställer ett diskret insytt gummi en bättre passform mot foten. Den inte alltför tjocka, men ändå solida sulan är inte bara bekväm, utan också anpassad till den moderna stilen, vilket gör att du enkelt kan kombinera skorna med olika stilar.
**Tekniska detaljer**
Polbut J53 skor är gjorda med en asymmetrisk stängning som glider på foten med en rund tå. De har en syntetisk sula av högkvalitativt material, vilket säkerställer hållbarhet och stabilitet när de bärs. Klassisk grå är en färg som enkelt kan kombineras med många sommaroutfits.
**Funktionalitet och underhåll**
Perfekt för vardagsbruk, dessa vardagsskor för män kommer att vara användbara för en mängd olika tillfällen. Tack vare användningen av nya tillverkningstekniker och material är deras underhåll enkelt - använd bara pastor och fetter för spannmålsläder.
Sammanfattningsvis är Polbut J53 sommarskor för män i grått en kombination av stil och funktionalitet som säkerligen kommer att möta förväntningarna hos varje modern man. Välj sommarkomfort och njut av varje steg!
- Producent: Polbut
- Relaterade kategorier: Män > Herr > Skor > Skor Polbut
- Ytterligare egenskaper: andas
- Samling: KeeShoes
- Färg: grå
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: naturläder
- Fetma: G.
- Klack / plattformshöjd: 2.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Innersula: naturläder
- Näsan: runda
Tack för att du har lagt till en kommentar.