LU BOO Golden Mirror Loafers för kvinnor Lu Boo Mireldo gyllene
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Golden Mirror Loafers för kvinnor Lu Boo Mireldo gyllene
Lu Boo Mireldo spegelloafers i guld för kvinnor är ett måste i garderoben för varje kvinna som värdesätter elegans och komfort. Dessa klassiska skor utmärker sig inte bara genom sin moderiktiga, metalliska färg, utan också genom sin enkla, tidlösa design, som perfekt matchar både vardagsstilar och mer formella outfits.
Tillverkade av högkvalitativt eko-läder, både ut- och invändigt, mockasinerna är bekväma att bära hela dagen. Den lätta designen och slip-on-designen gör det extremt enkelt att ta på och av dem. Dessutom gör deras 1 cm platta häl dem perfekta för vardagliga promenader runt staden.
Lu Boo Mireldo loafers i guld har en subtilt spetsig tå, vilket ger dem elegans och förfining. Tack vare den syntetiska sulan är skorna inte bara snygga, utan också motståndskraftiga mot olika förhållanden. Den övre höjden på 5,5 cm gör att de ser snygga ut på benet, och deras universella stil gör att de kan kombineras med en mängd olika garderobsartiklar.
Mockasinerna finns i tillverkarens originalförpackning, vilket gör dem till en idealisk presentidé. Vänta inte längre, lägg till lite glitter i din garderob med dessa unika skor från Lu Boo!
- Producent: LU BOO
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor LU BOO
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Ytterligare egenskaper: metallisk
- Samling: KeeShoes
- Färg: gyllene
- Enda material: syntetisk
- Näsan: spets
- Klack / plattformshöjd: 1
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Uppvärmning: Brist
- Typ av häl: Platt
- Schakthöjd: 5,5 cm
- Axelhöjd (cm): 5,5
Tack för att du har lagt till en kommentar.