Inna marka Glänsande regnstövlar på svart vattenfallsplattform
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Glänsande regnstövlar på svart vattenfallsplattform
Upptäck fashionabla Wellington-stövlar på Waterfall-plattformen, som säkert kommer att bli en oumbärlig del av din garderob. Dessa eleganta svarta Wellington-stövlar är en klassiker som passar perfekt till vilken stil som helst, både avslappnad och mer elegant.
Gjorda av högkvalitativt gummi, gummistövlarna är 100 % vattentäta, vilket gör dem perfekta för regniga dagar. Tack vare det avtagbara tyginlägget ger de komfort att bära och den runda tån ger elegans.
Plattformstövlarna har en klackhöjd på 2,5 cm, vilket gör dem bekväma att ha på sig hela dagen. Den övre höjden är 15 cm, vilket ger tillräckligt stöd för fotleden och skyddar mot fukt.
Denna modell finns i typisk numrering, så när du väljer storlek rekommenderar vi att du använder storlekstabellen. KeeShoes-kollektionen är en garanti för stil och kvalitet, och Waterfall gummistövlar är perfekta för alla årstider.
Vänta inte och lägg till denna unika modell till din samling idag!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Gummistövlar > Skor Inna marka
- Typ av häl: Plattform
- Axelhöjd (cm): 15
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: tyg
- Yttre material: gummi
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Klack / plattformshöjd: 2.5
- Ytterligare egenskaper: brist
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Schakthöjd: 15
Tack för att du har lagt till en kommentar.