Ren But Ren But Galoscher silverjoner Ren Men rosa glitter
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Ren But Galoscher silverjoner Ren Men rosa glitter
Silver ion wellingtons Ren But i rosa med glitter är ett perfekt val för varje liten tjej som vill leka utomhus, oavsett väder. Dessa unika Wellington-stövlar från det polska märket Ren But (modell wz.492) kombinerar modern design med funktionalitet, vilket gör dem till en idealisk lösning för regniga dagar.
Dessa regnstövlar är gjorda av högkvalitativt gummimaterial och innehåller innovativa silvernanopartiklar som ger ett antal fördelar. De har antibakteriella och svampdödande egenskaper, vilket säkerställer hälsosam och säker användning. Dessutom neutraliserar de obehagliga lukter, vilket är extremt viktigt när det gäller barnskor.
Ren But gummistövlar kännetecknas också av utmärkt termisk komfort, fuktupptagning och en styv häl, vilket säkerställer stabilitet och komfort under gång. Deras rosa färg, berikad med glitteraccenter, kommer säkert att tilltala varje liten modeälskare.
Genom att välja Ren But silver jonskydd investerar du i en ny standard för användningskvalitet, som kommer att få barn att känna sig trygga och bekväma under alla förhållanden. Dessa wellingtons är inte bara en chans att ha kul i regnet, utan också en garanti för hälsa och säkerhet för ditt barn.
- Producent: Ren But
- Relaterade kategorier: Barn > För barn > Gummistövlar > Skor Ren But
- Färg: rosa
Tack för att du lägger till din kommentar.