Primavera Primavera Fuchsia ballerinor rosa

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar fuchsiabalettlägenheter från Primavera, som är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och en moderiktig look. Dessa eleganta skor, gjorda av högkvalitativt ekologiskt mockaläder, njuter av sin rosa färg, som kommer att ge glans till varje styling.

Denna modell har en slip-on stängning, vilket gör att de går snabbt och mycket bekvämt att ta på sig. Ballerinans insida är fodrad med naturligt läder, vilket säkerställer mjukhet och tillräcklig ventilation av foten, samt ger produkten hållbarhet.

Den runda ballerinatån gör dem bekväma att bära under lång tid. Klackhöjden på endast 0,5 cm gör dem till en perfekt lösning för varje ögonblick - både för vardagsutflykter och för speciella tillfällen.

Dessa balettlägenheter passar perfekt till en mängd olika stilar, från eleganta klänningar till avslappnade jeans. Välj modern stil och komfort med Primavera balettlägenheter - det perfekta tillskottet till din garderob.

  • Färg: rosa
  • Innersula: Naturläder
  • Lås: glida på
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 0.5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|