PA1 PA1 Formella pumps på Orchid Black-stolpen svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Formella PA1 pumps för kvinnor i elegant svart är ett perfekt val för speciella tillfällen. Dessa imponerande 8,5 cm högklackade skor gläder sig med en glitterfinish som lockar alla ögon. Ett subtilt bälte översållat med ömtåliga stenar framhäver fotleden vackert och ger en nypa glans till varje styling.

Dessa pumps är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och kombinerar komfort med ett moderiktigt utseende. Det släta mönstret gör dem perfekta för en mängd olika stilar, från eleganta klänningar till klassiska set. Den unika designen garanterar att du kommer att blända vid varje steg - vid bröllop, bal och andra viktiga evenemang.

Dessutom, tack vare det justerbara spännet, kan du njuta av stabilitet och komfort att bära hela tiden. Pumps från PA1 är ett måste i varje kvinnas garderob för älskare av elegans och stil.

Beställ ditt par PA1 formella pumps nu och stick ut på vilken fest som helst!

  • Ytterligare egenskaper: strass
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Modell: Damsandaler skor
  • Näsan: spets
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 8.5
  • Lås: spänne
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|