Potocki Flickstövlar, lackerad isolerad rosa Potocki

Otillgänglig produkt ;(

Ge din tjej unik stil och komfort tack vare lackstövlar för flickor i rosa från Potocki. Dessa charmiga skor är den perfekta kombinationen av moderiktig design och funktionalitet, skapade med unga trendsättare i åtanke.

Stövlarna är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder och ser inte bara eleganta ut utan är också lätta att hålla rena. Det isolerade pälsfodret ger värme under kallare dagar, och det bekväma pälsinlägget garanterar komfort hela dagen.

Den praktiska dragkedjan och snörningsstängningen gör den enkel att ta av och på, vilket är särskilt viktigt för aktiva barn. Klackhöjden på 2,5 cm och sultjockleken på 1,5 cm gör stövlarna stabila och ger samtidigt stilfull charm till varje styling.

Dessa rosa stövlar är perfekta för vardagsbruk, i vardagliga, höst- och vinterstilar. Den ankellånga designen med en styv häl kombinerar komfort med en moderiktig accent, vilket gör dem till ett utmärkt val för alla tillfällen.

Vänta inte! Välj flickrosa isolerade stövlar från Potocki och låt din dotter njuta av stil och komfort i varje steg!

  • Yttre material: Konstgjort läder
  • Lås: Dragkedja, snörning
  • Färg: rosa

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|