Filippo Filippo DK1358 / 20 Bk svarta tofflor
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Filippo DK1358 / 20 Bk svarta tofflor
Filippo DK1358/20 Bk flipflops är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter komfort och moderiktig design i vardagsstyling. Dessa eleganta flip-flops i en universell svart färg passar perfekt in i trender, och deras minimalistiska design gör dem lätta att kombinera med olika outfits.
Flipflopsna är gjorda av högkvalitativa material, vilket säkerställer komfort under användning. Plastsulan garanterar hållbarhet och adekvat dämpning, medan den naturliga lädersulan gör att fötterna känns fräscha och bekväma hela dagen. Tack vare avsaknaden av näsa är flipflopsna luftiga, vilket gör dem till ett perfekt val för varma dagar.
DK1358/20-modellen kännetecknas av en 5 cm hög blockklack, som tillför elegans utan att ge avkall på komforten. Dessutom gör plattformshöjden på 0,5 cm flip-flopsna stabila och lätta att bära. G-bredden säkerställer korrekt passform till foten, vilket är viktigt, speciellt vid långvarig användning.
Filippo DK1358/20 Bk flipflops är perfekta för vardagsbruk, både för vardagliga och lite mer eleganta stilar. Tack vare tillverkarens originalförpackning kommer de också att vara en perfekt present till en älskad.
Missa inte din shoppingmöjlighet! Använd rabattkoden "MAJ" för att få 15% rabatt. Det är dags att fräscha upp din garderob med Filippo flipflops!
- Producent: Filippo
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Flip flops > Skor Filippo
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: Övrig
- Näsan: ingen näsbit
- Modell: DK1358 / 20, Filippo DK1358 / 20 BK
- Innersula: naturläder
- Uppvärmning: Nej
- Fetma: G.
- Typ av häl: blockera
- Dominant mönster: utan mönster
- Klack / plattformshöjd: 5
Tack för att du har lagt till en kommentar.