PG1 PG1 Fashionabla Lackade Pumps På En Svart Maoris Bar
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PG1 Fashionabla Lackade Pumps På En Svart Maoris Bar
Upptäck elegans och komfort med PG1-modellerna i en klassisk svart färg. Dessa pumps är gjorda av högkvalitativt lackläder och framhäver den kvinnliga figuren perfekt och ger den ett elegant och modernt utseende. En stabil 9 cm hög blockklack säkerställer inte bara ett attraktivt utseende, utan också komfort vid varje steg, vilket gör dem till ett utmärkt val för olika tillfällen.
Pumparna fästs runt ankeln med en justerbar rem med ett praktiskt spänne, vilket möjliggör en perfekt passform till varje ben. Den fyrkantiga tån ger karaktär och gör dem inte bara moderiktiga utan också bekväma. En mjuk innersula av ekologiskt läder ger komfort hela dagen.
Universal pumps passar perfekt till både eleganta vida byxor och en klassisk klänning i kavajstil. De gör varje styling mer elegant och sofistikerad. Välj den storlek du bär varje dag, följ den rekommenderade storlekstabellen.
PG1 Fashionabla patentklackpumpar är en perfekt kombination av stil, elegans och komfort som borde finnas i garderoben för varje modern kvinna. Investera i en elegant look och känn speciell var du än går!
- Uppvärmning: Brist
- Schakthöjd: 5 cm
- Färg: svart
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Typ av häl: posta
- Klack / plattformshöjd: 9
- Lås: spänne
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Samling: KeeShoes
- Färg på sulan: svart
- Modell: Fashionabla Lackade Pumpar På En Pelare
- Näsan: fyrkant
- Fetma: G.
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.