PF1 PF1 Fashionabla damsandaler med strass Svart Camalisa gyllene
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PF1 Fashionabla damsandaler med strass Svart Camalisa gyllene
PF1 Fashionabla damsandaler med strass Svart Camalisa guld - Glänsande sommarskor
PF1 Camalisa-sandaler är skapade för moderna kvinnor som värdesätter kombinationen av fashionabla trender med utilitaristisk komfort, och förkroppsligar stilfull minimalism med en antydan av extravagans. Tillverkad av högkvalitativt ekologiskt läder, är det ett svar på den växande ekologiska medvetenheten och säkerställer samtidigt hållbarhet och komfort att bära.
Den eleganta svarta färgen kompletteras av gyllene strass som ger sandalerna en unik karaktär, vilket gör skorna till en perfekt match för sommarens styling - från vardagsbruk till kvällsutflykter. De sammanvävda remmarna drar till sig uppmärksamhet och säkerställer ett stadigt grepp om foten, och den justerbara remmen med ett spänne runt vristen möjliggör en perfekt passform till den individuella omkretsen.
Användarkomforten säkerställs av en platt 1,5 cm hög klack, vilket garanterar stabilitet och komfort hela dagen. Dessutom har gummisulan halkskydd, vilket ökar säkerheten för att gå på olika underlag.
Innersulan gjord av quiltat ekologiskt läder, precis som resten av sandalen, betonar uppmärksamheten på komfort och estetik. Strassstenarna som lyser upp frontremmen är en liten detalj som väcker uppmärksamhet och ger skorna en unik personlighet.
Denna modell kombinerar klassisk elegans med fashionabla accenter. Tillgänglighet i olika storlekar gör att du kan välja det perfekta paret, i enlighet med tillverkarens rekommendationer, vilket föreslår att du väljer den storlek som bärs varje dag. PF1 försäkrar att deras sandaler är synonymt med lyx tillgänglig för varje kvinna.
Funktioner hos PF1 sandaler Fashionabla damsandaler med strass Svart Camalisa guld:
- Tillverkad av ekologiskt läder
- Dekorativa strass
- Justerbar rem med spänne
- Anti-halksula
- Platt klack, 1,5 cm hög
– Inget mönster med de dominerande färgerna svart och guld
Varje par levereras i tillverkarens originalförpackning, vilket gör att dessa sandaler även passar som en snygg present. Välj modellen PF1, Fashionabla damsandaler med strass, Black Camalisa, guld, och unna dig lite lyx i sommarupplagan.
- Uppvärmning: Brist
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Typ av häl: platt häl
- Klack / plattformshöjd: 1.5
- Lås: spänne
- Ytterligare egenskaper: strålar
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart , gyllene
- Färg på sulan: svart
- Modell: Fashionabla damsandaler med jetstrålar
- Näsan: ingen näsbit
- Dominant mönster: utan mönster
- hälhöjd (cm): 1,5 cm
Tack för att du lägger till din kommentar.