Inna marka Emus Darby Svarta snöstövlar

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck den perfekta kombinationen av komfort och stil tack vare snöstövlar Darby Black. Dessa eleganta, svarta mocka snöstövlar är det perfekta valet för vinterdagar och erbjuder inte bara kallt skydd utan också ett unikt utseende.

Denna modell är gjord av högkvalitativ ekologisk mocka och ger stor isolering från marken, som översätter till komfort vid varje steg. Interiören isolerad med tjock päls garanterar värme, även på de kallaste dagarna. Tack vare runda tån och platt häl är dessa skor inte bara fashionabla utan också bekväma varje dag.

Snöstövlar av emusy Darby Black har en glidande lås, vilket gör det lättare att ta på sig och ta av, och deras höjd för vristen skyddar perfekt mot kyla. De har ett enkelt, smidigt mönster, vilket gör att de matchar många stilar.

Tillverkaren som erbjuds i den ursprungliga förpackningen, de är ett utmärkt val för både vardagliga kläder och för speciella tillfällen. Kontrollera bekvämligheten och stilen som dessa snöstövlar erbjuder och fokuserar på mode för varje säsong! Vänta inte, beställ idag och använd LATO24 -rabattkoden | 15 för att njuta av en extra rabatt.

  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: tyg
  • Modell: Emus snökängor
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Lås: glida på
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Producentkod: BM187758

Tack för att du lägger till din kommentar.

|