W. Potocki W. Potocki Eleganta snörning med Potocki-stövlar svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Eleganta Potocki ankelboots med snörning i svart är ett perfekt val för kvinnor som letar efter en kombination av stil, komfort och funktionalitet. Dessa ankelboots är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och har en klassisk, avslappnad design, perfekt för dagligt bruk, särskilt under höst/vintersäsongen.

Stövlarna har en inbyggd, förstyvad häl, vilket bidrar till komforten att bära, och deras runda tå ger tillräcklig frihet för tårna. Tack vare den 3,5 centimeter platta hälen är denna modell inte bara elegant, utan också praktisk, vilket möjliggör långa timmars användning utan att känna sig trött.

Interiören gjord av textilmaterial och isolering skyddar fötterna från kylan, vilket gör dessa stövlar till ett idealiskt val för kallare dagar. Dessutom ger den syntetiska sulan med slitbana bra grepp, vilket är oerhört viktigt vid förflyttning på olika underlag.

Dessa modeller, som ingår i KeeShoes-kollektionen, finns i en elegant kartong, vilket också gör dem till en fantastisk presentidé. Tack vare den övre bredden på 20 cm och höjden på 15 cm, passar dessa stövlar perfekt till benet, och snörningen möjliggör individuell justering.

Eleganta Potocki ankelboots med snörning är ett måste i garderoben för varje kvinna som värdesätter stil och komfort i vardagsstyling.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 20
  • Schakthöjd: 15
  • Lås: snörda
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Övrig
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|