Gejms Gejms Eleganta Isacco -skor i svart läder för män

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med Isacco-skor från varumärket Gejms. Dessa svarta läderskor för män är det perfekta valet för män som värdesätter stil och kvalitet. Tillverkade av naturligt läder av högsta kvalitet, dessa skor ser inte bara bra ut, utan ger också komfort hela dagen.

Varje detalj i dessa skor har noggrant förfinats i Polen, vilket garanterar inte bara deras utmärkta kvalitet, utan också deras ursprungliga karaktär. Deras enkla men eleganta design gör dem perfekta för en mängd olika stilar - både formell och avslappnad.

Isacco skor är utrustade med en rund tå och en platt klack endast 2 cm hög, vilket gör dem bekväma och stabila. Den övre höjden på 6 cm ger dem en subtil klass, och snörning ger en perfekt passform till foten.

Du kommer också att uppskatta inlägget i naturligt läder, som ger utmärkt ventilation och bärkomfort. Sulan i syntetiska material garanterar hållbarhet och nötningsbeständighet, vilket gör dessa eleganta skor till en investering i många år.

Vänta inte, gå med i gruppen människor som redan har valt Isacco-skor och låt andra beundra din unika stil! Kolla även in våra andra auktioner för att upptäcka hela utbudet av fantastiska produkter från Gejms.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 2
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Platt
  • Schakthöjd: 6 cm
  • Axelhöjd (cm): 6
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|