Inna marka Eleganta damsandaler på en högklackad svart Rosazara

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck eleganta kvinnors sandaler på en svart pelare från Rosazar - det perfekta valet för varje kvinna som värderar stil och komfort. Dessa sandaler är gjorda av högkvalitativa ekoläder och kombinerar elegans med praktiska. Perfekt fäst med ett justerbart bälte med ett spänne, de garanterar en perfekt passform för foten, vilket gör att du kan njuta av ett visst steg under varje tillfälle.

Tack vare sin klassiska form och universella svarta färg kan dessa sandaler bäras både för kvällsutflykter, fester och varje dag. En ytterligare accent i form av en gyllene blixt gör att varje steg blir uttrycksfull och märkbar. Höjdhöjden 9 cm tillför elegans och en känsla av lätthet, och insatsmaterialet av naturligt läder ger komfort vid bär.

Kom ihåg att använda den tillgängliga storlekstabellen när du väljer storleken för att uppnå maximal komfort. Letar du efter fashionabla och eleganta skor? Välj eleganta kvinnasandaler på Rosazar -posten och känn dig exceptionellt i alla situationer! De finns i den ursprungliga förpackningen av tillverkaren, som kommer att vara perfekt som en gåva för en älskad. Tveka inte, skapa din unika stilisering idag!

  • Producentkod: 24SD35-6815 SVART
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: gyllene
  • Färg på sulan: svart
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Eleganta damsandaler på hög klack
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 9
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne
  • Innersula: naturläder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|