SEA SEA Ekologisk mocka för kvinnor svart Ballerinas Montreal
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: SEA Ekologisk mocka för kvinnor svart Ballerinas Montreal
Detta är det perfekta förslaget för kvinnor som värdesätter både komfort och elegans! Damer i eko-mocka svart Montreal balettlägenheter från tillverkaren SEA är ett perfekt val för alla tillfällen. Tillverkade av ekologisk mocka av hög kvalitet, garanterar de hållbarhet och en stilren look.
Dessa mjuka och välsittande balettlägenheter garanterar komfort hela dagen, vilket gör dem till en bra följeslagare både i vardagsstyling och under speciella evenemang där du kan dansa hela natten utan att oroa dig för obehag. Modellen kännetecknas inte bara av sin eleganta svarta färg, utan också av en vacker gulddekoration med zirkoner, som tillför elegans och glans.
Den övre höjden på endast 5 cm och den platta hälen gör dem extremt praktiska. Slip-on-fästet gör att ta på och av skorna till ett rent nöje. Dessutom ger mandelnäsan det hela en elegant karaktär. Ballerinorna finns i tillverkarens originalkartong, vilket gör dem till en fantastisk presentidé.
Vänta inte längre - komplettera din garderob med denna fashionabla modell och njut av komfort vid varje steg. Kom ihåg att använda storlekstabellen när du väljer din storlek för att välja perfekt passande skor. SEA balettlägenheter är ett pålitligt val för varje säsong!
- Axelhöjd (cm): 5
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Lås: annan , glida på
- Typ av häl: Platt
- Schakthöjd: 5 cm
- Ytterligare egenskaper: strålar , rosett
- Näsan: mandel
- Klack / plattformshöjd: 1
- Dominant mönster: utan mönster
- Uppvärmning: Brist
Tack för att du lägger till din kommentar.