Inna marka Eduards lila tyg sneakers violett

18,61

Sneakers i lila tyg är kvintessensen av komfort och stil som perfekt passar den dynamiska rytmen i det moderna livet. Genom att bryta traditionella konventioner och kombinera tidlösa klassiker med modern design, är dessa låga sneakers med snörning det perfekta komplementet till varje vardagsstyling.

Tillverkade av mjukt och luftigt tyg ger de dina fötter lämpliga förhållanden under hela dagen, vilket gör att huden kan andas. En ytterligare fördel är den slitstarka gummisulan, som säkerställer gångstabilitet och hållbarhet hos skon i åratal. Den runda tån ger tillräckligt med utrymme för fingrarna, vilket säkerställer komfort även under långvarig användning.

Det som dock utmärker lila sneakers mest är deras unika färg. Nyansen av lila, som beskrivs av tillverkaren som "Purple", är djup och intensiv, iögonfallande och ger karaktär till alla, även den enklaste, styling.

Det är värt att uppmärksamma detaljer som den vita sulan, som skapar en intressant kontrast med skons lila kropp, och den funktionella snörningen, som möjliggör en perfekt passform till fotens individuella form. Innersulan av tyg ökar dessutom användarkomforten.

Modell 6397, eftersom dessa unika damsneakers är märkta, levereras i tillverkarens originalförpackning, vilket gör det till ett utmärkt presentalternativ för en kvinna som värdesätter både stil och komfort. Dessa skor kommer att fungera bra i många situationer, från tillfälliga möten med vänner, genom weekendresor, till vardagliga ärenden i stadens liv och rörelse.

Sammanfattningsvis är lila sneakers unika skor som kombinerar komfort, kvalitetsutförande och unik design. Deras mångsidighet och unika utseende gör dem till en tidlös accessoar som framgångsrikt kommer att hitta en plats i varje modeälskares garderob.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: BM193731
  • Samling: Sommar vår
  • Färg: Violett
  • Färg på sulan: Vit
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: tyg
  • Modell: 6397 Sneakers för kvinnor
  • Näsan: runda
  • Höjd: låg
  • Lås: snörda
  • Innersula: tyg
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|