S.Barski S.Barski Dekorerade damkängor i patentlack på hög klack D&A MR880-055 Svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: S.Barski Dekorerade damkängor i patentlack på hög klack D&A MR880-055 Svart
Vi presenterar snygga kvinnors klackar S. Barski, Model D&A MR880-055, i en elegant svart färg. Dessa dekorerade lackerade stövlar kännetecknas av en kombination av lackerat ekoläder och Eco Suede, som inte bara ger ett effektivt utseende, utan också komforten att bära. Den övre räckvidden till knäna och rundade tår ger dem en klassisk karaktär, idealisk för många stilar.
Stövlar är utrustade med en 9 cm hög klack, vilket gör dem inte bara fashionabla, utan också bekväma. Mitten av skon är något isolerad med en skorfilt, som säkerställer värme på svalare dagar. Denna modell har också detaljer i form av strass som ger den en modern silt.
Matchning till foten underlättar blixtlåset, och vad som är viktigt, när du väljer en storlek är det värt att använda storlekstabellen, som tillverkaren tillhandahåller. Höjden på den övre är 38 cm med en bredd på 18 cm, vilket gör att stövlarna går perfekt på benet.
Boots S. Barski är ett idealiskt förslag för kvinnor som värderar stil och komfort. Tillverkarens ursprungliga låda kommer att vara en fantastisk gåva eller självköp för de kommande säsongerna. Välj elegans och komfort som kommer att betona din unika stil!
- Producent: S.Barski
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor S.Barski
- Axelhöjd (cm): 38
- Axelbredd (cm): 18
- Ytterligare egenskaper: strålar , lackerad
- Producentkod: MR880-055 SVART
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Enda material: material
- Yttre material: lackerat ekologiskt läder
- Modell: Dekorerade lackstövlar
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: posta
- Dominant mönster: utan mönster
- Innersula: tyg
- Klack / plattformshöjd: 9
- Lås: på låset
Tack för att du lägger till din kommentar.