Inna marka Dekorerad Mukluki svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Dekorerad Mukluki svart
**Dekorerade svarta Mukluks – Elegans och komfort för kalla dagar**
Vi presenterar ett perfekt val för de kommande säsongerna - Dekorerade mukluks i svart, perfekt för kvinnor som värdesätter stil och komfort. Dessa eleganta skor är gjorda av högkvalitativ ekologisk mocka, vilket säkerställer inte bara ett estetiskt utseende, utan också omsorg om miljön.
Ovandelen ovanför ankeln är inte bara en fashionabel detalj, utan garanterar också skydd mot kylan. Dessutom ger ett dekorativt bälte av ekologiskt läder och metall strass skorna en unik karaktär, vilket gör dem till ett perfekt komplement till alla avslappnade stylingar.
Mukluks är monterade på en 2,5 cm hög plattform, vilket garanterar komfort att bära hela dagen. Den höga och isolerade interiören gör dem perfekta för höst- och vinterpromenader, så att du kan njuta av värmen under kalla dagar.
Stängningen är en slip-on lösning som gör det lättare att ta av och på skorna. Tillverkarens originalförpackning i form av en elegant ask gör Dekorerade Mukluks också till en bra presentidé.
Vänta inte och komplettera din garderob med dessa unika mukluks, som kommer att bli en oskiljaktig del av din vardagliga styling!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Snökängor > Skor Inna marka
- Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
- Färg: svart
- Höjd: hög
- Lås: glida på , annan
- Klack / plattformshöjd: 2.5
- Samling: KeeShoes
- Dominant mönster: utan mönster
- Uppvärmning: Ja
- Innersula: Övrig
- Ytterligare egenskaper: brist
- Enda material: syntetisk
Tack för att du lägger till din kommentar.