Inna marka Dashirosa sandaler med tjock sula

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck unika rosa sandaler på en tjock dashisula som är det perfekta valet för sommardagar. Dessa eleganta skor är gjorda av högkvalitativt organiskt läder och betonar inte bara din stil utan också säkerställer komfort under långa timmar.

Dashi -sandaler sticker ut med en tjockare plastsula, vilket innebär att det är rent nöje att gå i dem. Den 4,5 cm platta hälen gör dem till en bra lösning för den unga generationen, som värderar moderna och bekväma modelösningar.

En ytterligare fördel med dessa sandaler är kardborrfästningen, vilket möjliggör enkel passform på foten, vilket är extremt praktiskt i vardagligt bruk. Den dominerande färgen på fuchsia och det klassiska snittet gör att sandaler passar perfekt in i sommarstyliseringar, både avslappnade och mer eleganta.

Utan myter om näsan är dessa sandaler ett klassiskt förslag som säkert kommer att tilltala alla modälskare. I den ursprungliga förpackningen, tillgänglig i en attraktiv rosa färg, är dessa skor ett bra komplement till alla kvinnors garderob.

Missa inte möjligheten och berika din samling med rosa dashisandaler - exceptionell elegans i kombination med att bära komfort!

  • Innersula: konstgjort läder
  • Modell: CM-48 Rosa sandaler med tjock sula
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Producentkod: BM197884
  • Samling: Sommar
  • Färg: rosa
  • Färg på sulan: rosa
  • Enda material: Plast
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Nyans: fuchsia
  • Typ av häl: plattform
  • Lås: Kardborre

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|